Elastický pás pre psa do Autá 25mm x 100-130cm

Kód: IS069
4,10 € –41 %
obojek
4,10 € –41 % 2,40 €
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Doprava od 2,90€
Doprava od 2,90€

Doručime Vám zásielku od 2,90€

Robime všetko preto, aby sme váš tovar odoslali čo najskor.
Expedicia do 24hodín
Robime všetko preto, aby sme váš tovar odoslali čo najskor
Denne pre Vás rozširujeme sortiment o nové produkty
Každý deň nové produkty
Denne pre Vás rozširujeme sortiment o nové produkty
Viac než 1000 druhov sladkostí
Viac než 1000 druhov sladkostí
Viac než 1000 dobrôt z celého sveta

Podrobný popis

ŠPECIFIKÁCIA

  • Dĺžka Min / Max: 100-130cm
  • Hmotnosť: 103g

Správna ochrana zvierat všetkého druhu nie je len veľmi dôležitá, ale vyžadovaná zákonom. Pretože je vo StVO úplne jasné, že všetky predmety vo vozidle, vrátane pasce a psov, proti pošmyknutiu alebo pádu musia byť zaistené! Ale predovšetkým, nechcete ohroziť svojho štvornohého priateľa a chrániť ho počas prepravy. Vďaka nášmu bezpečnostnému vodítku máte k dispozícii jednoduchý systém, vďaka ktorému môžete ľahko ochrániť svojho psa v prípade kolízie. Núdzová brzda prichádza rýchlejšie, než si myslíte, nezabezpečené zviera na zadnom sedadle je nielen významným rizikom pre samotné zviera, ale aj pre ľudí na predných sedadlách.

Naše vodítko pre psa s bezpečnostným prvkom zabraňuje uvedeným scenárom a môže byť ľahko pripojené do štandardnej spony, čo je praktické a bezpečné. Takzvaný jazýčkový jazýček zapadá do všetkých prez pásov na trhu od vozidiel registrovaných v prevádzke. Dĺžka vodítka pre psa možno ľahko nastaviť pomocou nastavení, takže môžete nastaviť polomer pohybu zvierat podľa vašich potrieb. Približne polovica vodítka je vybavená špeciálnou elastickou časťou, ktorá zabraňuje prudko brzdenie psa pri brzdení. To výrazne znižuje riziko poranenia pri preprave vášho štvornohého priateľa. Pripojenie vodítka sa vykonáva obvyklým spôsobom pomocou západkového háčika, na opačnej strane je poistka cez štandardné Gurtschlosszunge. To možno ľahko zapojiť do akejkoľvek spony, je to princíp, ako je tomu u obvyklého bezpečnostného pásu ľudí v aute.

Okrem toho vodítko chráni vášho psa pred vyskočením z vozidla, ktorý môže ohroziť jeho aj ostatných účastníkov cestnej premávky. Naša bezpečnostná linka je kompaktná a veľmi ľahká, môže byť ľahko ponechaná v aute, aj keď pes nie je na palube. Po prechádzke možno ľahko vymeniť popruh za bezpečnostné linku, musí byť odpojený iba západkový hák a znovu zasunutý. Praktický systém pre ochranu vášho najlepšieho priateľa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz