KIK KX6679 Detská valcová puška Blaze Storm NERF + 20 nábojov

Kód: 20069
30 €
Skladom

Detailné informácie

Robime všetko preto, aby sme váš tovar odoslali čo najskor.
Expedícia do 24 hodín
Robíme všetko preto, aby sme Váš tovar odoslali čo najskôr
Doprava od 2,90€
Doprava od 2,90€
Doručíme Vám zásielku od 2,90€
Viac než 1000 druhov sladkostí
Viac než 1 000 druhov sladkostí
Viac než 1 000 dobrôt z celého sveta

Podrobný popis

Penové šípkové hračky sú skutočným hitom medzi najmenšími! Valcovú pušku Blaze Storm si zamilujú ako fanúšikovia týchto hračiek, tak začínajúci užívatelia. Táto hračka má všetko, čo potrebujete na „zastrelenie súpera“ a víťazstvo! Hračka pomáha rozvíjať koordináciu ruka-oko ako súčasť návykovej hry. Manipulácia s puškou, najmä nakladanie zásobníka, má pozitívny vplyv na motoriku prstov. Rôzne druhy a farby textúr a razení, pripomínajúce hračku z počítačových hier, robia hračku atraktívnou pre deti všetkých vekových kategórií.

Hračku potešia fanúšikovia počítačových hier, ktorí môžu svoje prestrelky preniesť do skutočného sveta a dokonca aj behať! Táto vonkajšia hra podporuje fyzickú koordináciu a má pozitívny vplyv na fyzické zdravie dieťaťa. Blaze Storm je veľká hračka, ktorá vášmu dieťaťu poskytne dlhé hodiny zábavy. Napriek svojej veľkosti nie je ťažký, takže manipulácia s ním zostáva jednoduchá a príjemná. Puška je vybavená hlavnou podobnou hlavne v revolveroch. Do hlavne sa zmestí 10 penových šípok naraz. Nad valcom je posuvný vypúšťací otvor. Užitočné, keď sa v zápale boja projektil zasekne v bubne. Pohodlná pažba na konci valcovej pušky Blaze Storm vám umožní ju oprieť o rameno. Pažbu je možné ľahko vybrať - z pušky sa potom stane šikovná pištoľ. Hračka je dodávaná s odnímateľným a mobilným zameriavačom, ktorého umiestnenie je možné upraviť podľa vašich preferencií. Puška Blaze Storm je automatická hračka. Pohonný mechanizmus je napájaný 3 batériami AA (nie sú súčasťou dodávky). Je to s batériou, ktorej puška vďačí za rýchlosť streľby - môže vystreliť až 3 šípy za sekundu!

Hračka vám dáva veľkú výhodu oproti vášmu súperovi. Strieľa nielen rýchlo a presne, ale aj ďaleko - dosah strely je až 10 metrov! Všetko, čo potrebujete, sú batérie! Sada tiež obsahuje 20 penových šípov – 10 klasických a 10 s prísavkou – aby ste si mohli hračku užiť hneď po vybalení z krabice. Ak hľadáte ďalšie príslušenstvo, ako je vyberateľný zásobník, ďalšie šípy, vesty a mnoho ďalšieho - nájdete ich v našich ďalších ponukách. Hračka zabalená v estetickej krabičke - skvelý tip na darček!

Obsah balenia:

  • Valcová puška Blaze Storm
  • Zameriavač (namontovaný na puške)
  • 20 šípok (10 pravidelných a 10 s prísavkami)

Technické dáta:

  • Rozmery balenia: 455 mm x 232 mm x 80 mm
  • Rozmery hračky: 450 mm x 225 mm x 65 mm
  • Rozmery hlavne:
  • vonkajší priemer: 4 cm,
  • vnútorný priemer: 2 cm
  • Napájanie: 3 batérie AA (nie sú súčasťou balenia)

Hračka pre deti od 8 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz