Brainstorm T-Rex projektor a strážca izbičky

Kód: SMT021
41,60 €
Skladom

Detailné informácie

Robime všetko preto, aby sme váš tovar odoslali čo najskor.
Expedícia do 24 hodín
Robíme všetko preto, aby sme Váš tovar odoslali čo najskôr
Doprava od 2,90€
Doprava od 2,90€
Doručíme Vám zásielku od 2,90€
Viac než 1000 druhov sladkostí
Viac než 1 000 druhov sladkostí
Viac než 1 000 dobrôt z celého sveta

Podrobný popis

T-Rex projektor je multifunkčná hračka, ktorá sa stane tvojím kamarátom a ochrancom... Je ideálna hračka pre všetky deti, ktoré milujú dinosaurami a pritom im už nestačí len figúrka. S novým T-Rexom získaš 40cm veľký model dinosaura so skutočným dinosaurím revom, LED foto-projektorom s 24 snímkami dinosaurov a elektronického strážcu izbičky.

1. T-Rex ako projektor – T-Rex dokáže v noci premietať na stenu izby až 24 obrázkov s dinosaurou tematikou. Premietaný obrázok môže byť až 1 meter široký (podľa vzdialenosti od steny) a ponúka 18 rôznych druhov dinosaurov. Celkom 24 snímok je na 3 diskoch, ktoré sú ukryté v dômyselnom puzdre priamo v chrbte T-Rexu, takže ich máte stále pri sebe.

2. T-Rex ako strážca izby - vďaka senzoru pohybu dokáže T-Rex ustrážiť tvoju izbičku a jednou zo svojich typických zvukov upozorní na nepozvanú návštevu. Nastraž T-Rexa k dverám svojej izby a sleduj ako sa zľakne každý, kto do izby vstúpi bez tvojho povolenia. Súčasťou hračky je aj varovná samolepka na dvere tvojej izby!

3. T-Rex ako hračka na deň - pomocou tlačidla pod chvostom T-Rex vydá až 5 rôznych zvukov (revov), čím iste ohromíte (možno aj poľakáte :-) všetkých kamarátov a možno aj niektorých dospelých... T-Rex je vytvarovaný tak, aby sa pri hraní dobre držal za chvost a tlačidlo spúšťania revu bolo presne na ukazovák.

4. T-Rex ako dekorácia izby - cez 40cm vysoký a detailne prepracovaný model obávaného mäsožravého T-Rexa bude dominantou a úžasnou dekoráciou tvojej izbičky! Navyše je možné hýbať so všetkými nohami T-Rexa, otvárať mu papuľu a nastaviť si ho do pažadovanej pozície.

 

Balenie obsahuje:
- 40cm vysokého dinosaura
- 3 disky, každý s 8 snímkami pre funkciu projektora
- samolepku na dvere izby
- slovenský návod

Vyžaduje 3 batérie typu AA, ktoré nie sú súčasťou.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz